Hakkımızda

Sağlıklı yaşam, tüm insanların ortak özlemlerindendir. Yeni bir güne sağlıklı başlamanın mutluluğunu çoğu kez farketmeyiz. Ta ki, baş ağrısı, kırıklık ya da tanımlayamadığımız hastalık belirtilerini vücudumuzda hissedinceye dek. İşte böyle günlerde sorunumuza çözüm önerecek bir kaynak ya da güvendiğimiz birini ararız. Güvendiğimiz bu yakın kişiye sorunumuzu açtıktan veya danıştıktan sonra bir doktora başvururuz. İşte, Saglikalemi.com doktora başvuracağınız zamana kadar ve tedavi süresince size ” güvenli bir kaynak” olması amacıyla hazırlanmış bir sağlık sitesidir.

” İnsanın en iyi doktoru, kendisidir” sözü tam olmasa bile bir gerçeği, bir özlemi yansıtmaktadır. Özellikle sağlığımızın bozulduğunu hissettiğimiz zamanlarda, kendi kendimizin doktoru olmak, hastalık belirtilerinin ne anlama geleceğini bilmek isteriz. Saglikalemi.com, hem kendi hastalığınızı doktora doğru anlatabilmenize yardımcı olmak, hem de doktorunuzun tavsiyelerini daha doğru anlamanıza yardımcı olmayı amaçlamıştır. Bu kapsamda; Türkiye’nin en güncel ve özgün.

Sağlık sitesi, olarak, her yeni gününüzün sağlıklı başlamasını dileriz…

YASAL UYARI

Saglikalemi.com üzerinde sunulan sağlık makaleleri, tarif ve yöntemler sadece bilgilendirme amaçlı olup kişisel ve doğal tarif ve yöntemlerdir, doktor tavsiyesi değildir.

Saglikalemi.com yazılarında bahsedilen tıbbi ilaçlar doktor kontrolü olmadan kullanıldığında ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilirler.

Bu nedenle doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayınız.

Tariflerin, yöntemlerin ve ilaçların kullanımı kişilerin sorumluluğunda olup oluşabilecek sorunlardan Saglikalemi.com sorumlu değildir.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM